2. Küçük Sanayi esnafından “Kan Ver Afyonkarahisar” kampanyasına destek

Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu tarafından azalan kan stokları nedeniyle başlatılan “Kan Ver Afyonkarahisar” kampanyasına bir destek de Afyon 2. Küçük Sanayi Sitesi’nden geldi.
2. Küçük Sanayi esnafından Kan Ver Afyonkarahisar kampanyasına destek

Afyonkarahisar’da kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları iş birliğinde ekim ayında “Kan Ver Afyon” isimli kan bağışı kampanyası başlatılmıştı. Türkiye Afyonkarahisarlılar Platformu tarafından Afyon Eğitim Vakfı (AEV) eş güdümünde başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı (CİB) Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü tarafından himaye edilen “Kan Ver Afyon” kampanyasına destek her geçen gün artarak sürüyor.

Bu konuda Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Bekir Koçak’ın öncülüğünde, sanayi esnafı da duyarlılığını göstererek kan bağışında bulundu. Koçak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: “Kampanya kapsamında Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesi esnafımızla birlikte kan bağışı yapmak amacıyla burada bulunuyoruz. Pandemi nedeniyle kan stoklarında azalma olduğu bilinen bir gerçek. Biz de her zaman gerek Türk Kızılay’ının gerekse de bize ihtiyaç olan her alanda devletimizin, milletimizin yanında olduğumuzu göstermek kan bağışında bulunduk” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.