Aev’den iki etkinlik

Afyonkarahisarlı gençlerin eğitim hayatına katkı sağlayarak önemli bir görevi yerine getiren Afyon Eğitim Vakfı, küresel koronavirüs salgını dolayısıyla resmi törenlerin iptal edildiği bu yıl, Zafer Haftası’na anlam katacak iki etkinliğe imza atacak
Aev'den iki etkinlik

Afyon Eğitim Vakfı’nın ilk etkinliği Büyük Taarruz Bisiklet Turu olacak. Vakıf, Türkiye’nin 26 Ağustos 2020 tarihinde, çeşitli illerinden bir araya gelen bisiklet tutkunlarının gerçekleştireceği, 22 Ağustos’da Anıtkabir’den başlayıp 09 Eylül’ de İzmir’de sona erecek Büyük Taarruz Bisiklet Turu’nun Afyon Kocatepe ayağına ev sahipliği yapacak.
Zafer Haftası’nda, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği ve Afyon Eğitim Vakfı işbirliği ile açık hava sineması etkinliği düzenlenecek. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve il protokolünün katılacağı program, 28 Ağustos 2020 tarihinde Afyon Motor Sporları Merkezi, Motokros Alanı’nda gerçekleştirilecek.
Açık hava sinemasında, tamamı Afyonkarahisar’da çekilen Geçerken Uğradım filmin gösterimi yapılacak.
28 Ağustos akşam saat 21.00’da perdelerini açacak olan film, ücretsiz bir şekilde izleyiciyle buluşacak. Alanda Afyon Eğitim Vakfı için bağış toplanacak. Toplanan bağışlar Afyonkarahisarlı gençlerin eğitimi için kullanılacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.