Afjet Afyonspor’un yeni başkanı Engin Gökdemir

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek başkanlığında yapılan Afyon'un ileri gelen iş adamlarının da katıldığı toplantıda Engin Gökdemir başkanlığa getirildi.

TFF 2. Lig’te mücadele eden Afjet Afyonspor’da başkan Yusuf Ulutürk’ün istifası ile boşalan başkanlık ve yönetim kurulu üyeliklerine yeni isimler, yapılan toplantıyla belirlendi.  Afjet Afyonspor’dan ayrıldığını yayınladığı bir bildiriyle açıklayan Afjet Afyonspor Yönetim Kurulu Eski Başkanı Yusuf Ulutürk, kendisinden sonra gelecek olan yönetime her türlü desteklerinin süreceğini belirtmişti.

Ve yapılan toplantıyla Afjet Afyonspor’un başkanlığına iş adamı Engin Gökdemir getirildi.Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek başkanlığında yapılan toplantıya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve  Afyon’un ileri gelen iş adamları da katıldı.

Her zaman, her durumda, maddi manevi Afyonspor’un yanında olan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve  iş adamları, bundan sonra da Afyonspor’un yanında olacaklarını ve takımı destekleyerek, başarılar kazandırarak, bir üst lige çıkaracaklarını söylediler.Daha sonra toplantının diğer kısmında Afjet Afyonspor’un başkanlığına iş adamı Engin Gökdemir’in getirilmesine oy birliği ile karar verildi. Ardında da diğer yönetim kurulu üyelikleri için isimler belirlendi.Toplantı sonrası yayımlanan bildiride, “Afyon’da yaşayan, mor-beyaz tutkusu olan, iyi günde kötü günde takımımıza destek veren kıymetli taraftarlarımızdan, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada takımımıza ve oluşturduğumuz yeni yönetimimize desteklerini bekliyor, onlara inanmalarını ve güvenmelerini bekliyoruz. Hep birlikte daha iyi bir Afyonspor için ele ele, gönül gönüle vererek yeni zaferlere ulaşacağız. İlimize geldiği günden bu yana, bu yolda elini taşın altına koymaktan sakınmayan Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e ve bütün Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni seçilen Kulüp Başkanımız Engin Gökdemir ve yönetim kurulumuzda görev alacak bütün arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz. Ortak sevdamız, her zaman olduğu gibi, bir kırmızı-beyaz, birde mor-beyazdır…” denildi.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.