Afyon Emniyeti’nin büyük başarısı! Cinayet zanlısı aynı gün yakalandı

28.09.2020 günü saat 01.50 sıralarında İlimiz merkez Fakıpaşa Mahallesi Kurtuluş Caddesi İmaret Camii karşısında bulunan Vestel Bayii isimli işyerinin önünde meydana gelen bıçakla yaralama ve akabinde cinayete dönüşen, Afganistan uyruklu Ibrahim M. isimli şahsın Afgan asıllı kişinin Kasten Öldürülmesi olayı ile ilgili yapılan tahkikat sonrası Afyon Emniyet’i zanlıyı kısa sürede tespit etti.
Afyon Emniyeti’nin büyük başarısı! Cinayet zanlısı aynı gün yakalandı

Polisler hastaneye götürdü

Aynı gün belirtilen yerde ve saatte maktul yerde bıçaklanmış vaziyette bilinci kapalı bir şekilde Afyon Emniyeti tarafından bulunarak 112 vasıtası ile Devlet Hastanesi’ne hayati tehlike var kaydı ile intikal ettirildi. Hastanede yapılan tetkikte şahsın karın kısmından 3 bıçak darbesi ile yaralandığı ve yapılan kimlik tespitinde Afganistan uyruklu Ibrahım M. isimli şahıs olduğu anlaşıldı.

Zanlı tespit edildi

Bıçaklanan şahıs 03.30 sıralarında hayatını kaybetti. Olay yeri ve çevresinde yapılan kamera araştırmaları neticesinde şüpheli şahsın Afganistan uyruklu bir şahıs olduğu değerlendirilerek eşkâl fotoğrafı elde edildikten sonra Emniyet bilinen Afganistan uyruklu şahıslarla görüştü ve şüpheli şahsın Baz Mohammad BA. olduğu tespit edildi. Şüpheli şahsın ilimiz Çay ilçesine gitmiş olabileceği bilgisi alındıktan sonra Çay ilçesinde yapılan araştırma ve Afganistan uyruklu şahıslar ile yapılan görüşmede şüphelinin cep telefonunu satarak İzmir iline gitmek üzere 03 PT 353 plaka sayılı bir araca bindiği tespit edildi.Denizli’de yakalandı

Denizli Emniyet’i ile yapılan görüşmeler neticesi şüpheli Denizli iline girmek üzere iken Denizli Emniyet’i ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı Afyon’a getirildi. Tahkikat devam ediyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.