Afyon Lisesi YKS yerleştirme sonuçları göğüs kabarttı! İşte gurur tablosu…

Afyon Lisesi öğrencileri, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) aldığı puanlarla göz doldurdu. YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerin, üniversitelerin taban puanlarının üstünde başarı göstermeleri takdir topladı. 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde uygulanan YKS'de büyük başarılar elde eden öğrenciler için Afyon Lisesi Okul Aile Birliği teşekkürlerini esirgemedi.
Afyon Lisesi YKS yerleştirme sonuçları göğüs kabarttı

Afyon Lisesi öğrencileri, Yükseköğretim Kurumları Sınavı‘nda (YKS) aldığı puanlarla göz doldurdu. YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerin, üniversitelerin taban puanlarının üstünde başarı göstermeleri takdir topladı. 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde uygulanan YKS’de büyük başarılar elde eden öğrenciler için Afyon Lisesi Okul Aile Birliği teşekkürlerini esirgemedi.

Afyon Lisesi Okul Aile Birliği, yayınladığı teşekkür ilanında, şu ifadelere yer verdi: Bu başarı tablosunun oluşmasında büyük emekleri olan başta Afyon Lisesi Okul Müdürü Turgay Bingül olmak üzere okul idaresine, değerli öğretmenlerimize, okul görevlilerine ve her zaman bizlerden desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür eder ve onları kutlarız. En iyisi Afyon Lisesi. En iyisi sizsiniz.”Afyon Lisesi üniversitelere yerleşen öğrenci listesi

Afyon Lisesi üniversitelere yerleşen öğrenci listesi 1

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.