Afyon’da muhtar koronadan hayatını kaybetti

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor. Afyonkarahisar'ın Gebeceler Beldesi'nde görev yapan Muhtar Selami Ayaz koronavirüsten dolayı hayatını kaybetti.
Afyon'da muhtar koronadan hayatını kaybetti

Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs vakalarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Türkiye’de de salgının seyrinde birden artış  görülmeye başladı. Tüm ülkeyi etkisi altına aldığı gibi Afyonkarahisar’da da koronavirüs vakaları görülmeye devam ediyor.

23 Eylül tarihinde Afyonkarahisar’ın Gebeceler Beldesinde artan vakalar nedeniyle Afyonkarahisar Valiliği İl Hıfzıssıha Meclisi Vali Gökmen Çiçek başkanlığında toplanan heyet beldenin karantinaya alınmasına karar verilmişti. Alınan karantina kararı 6Ekim’de kaldırılmıştı. Onca alınan tedbirlere ve denetimlere rağmen her gün  vaka haberi gelmeye devam ediyor.

Koronavirüs mevki makam dinlemezken her sektördeki insanlardan kötü haberler gelmeye devam ediyor. Bir kötü haber de Afyonkarahisar’ın Gebeceler Beldesi’nde bulunan İstiklal Mahallesi muhtarından geldi.

Koronavirüse yakalanan Gebeler Beldesi İstiklal Mahalle Muhtarı Selami Ayaz hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre  Ayaz’ın hastanede tedavi gördüğü ve yoğun bakımda hayatını kaybettiği  öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.