Afyon’da Şube Müdürü’ydü Muğla’ya İl Müdür oluyor

Afyonkarahisar İl AFAD Müdürlüğü'nde çalışmakta olan İsmil Özkan Muğla İl AFAD Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı.
Afyon'da Şube Müdürü'ydü Muğla'da Genel Müdür oluyor

Afyonkarahisar’da İl AFAD Müdürlüğü emrinde İyileştirme Şube Müdürü olarak görev yapan İsmail Özkan’ın ataması gerçekleşti.

Alınan bilgilere göre Özkan’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun onayı ile Muğla İl AFAD Müdürü olarak atandığı öğrenildi.Çalışma arkadaşlarıyla vedalaşan Özkan’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Afyon'da Şube Müdürü'ydü Muğla'da Genel Müdür oluyorÇalışma arkadaşlarından ikinci bir kişiyi daha İl müdürü olarak gönderen AFAD il müdürü Mehmet Buldan yaptığı açıklamada “Afyon AFAD il müdürlüğü Türkiye’de örnek kurumlardadır. İlimizden müdür olarak ayrılan arkadaşlarımız bunun bir göstergesidir” dedi.

Afyon'da Şube Müdürü'ydü Muğla'da Genel Müdür oluyor
Meslektaşımıza yeni görevinde başarılar dileriz diyen Buldan açıklamalarını “AFAD Afyonkarahisar İl Müdürlüğü emrinde İyileştirme Şube Müdürü görevini yürütmekte iken, Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU’nun onayı ile Muğla İline İl AFAD Müdürü olarak atanan İsmail ÖZKAN’ı bugün Muğla İline uğurladık. Meslektaşımıza yeni görevinde başarılar dileriz” diyerek sonlandırdı.Afyon'da Şube Müdürü'ydü Muğla'da Genel Müdür oluyorHenüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.