Afyonkarahisar’da can pazarı

Afyonkarahisar'da çekici oto kurtarma aracı, Özdilek hattı dolmuşa arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle dolmuş kaldırıma savruldu.
Afyonkarahisar'da can pazarı

Afyonkarahisar'da can pazarıAfyonkarahisar’da oto kurtarma ve Özdilek hattı minibüse Zeyland önü karayolları üst geçidinde arkadan çarptı.Afyonkarahisar'da can pazarı

03 M 0234 plakalı Özdilek hattı minibüs  Zeyland önü karayolları üst geçidinden yolcu almak için aniden durmasıyla birlikte arkadan süratli bir şekilde gelen 03 VT 036 plakalı oto kurtarma minibüse arkadan çarptı.Afyonkarahisar'da can pazarıKurtarıcı içindeki şoför ve yanında bulunanlar AFAD ekibinin yardımıyla araçtan çıkarıldı.Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Her iki araçta da maddi hasar meydana geldi.Kurtarıcıyı kullanan sürücünün hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Her iki araçta da maddi hasar meydana geldi.

Olay yerine ambulanslar sevk edildi.Afyonkarahisar'da can pazarı

Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Her iki araçta da maddi hasar meydana geldi.Afyonkarahisar'da can pazarıAlınan bilgilere göre minibüsün okuldan çıkan öğrencileri almak için durduğu öğrenildi.Afyonkarahisar'da can pazarı

Çarpmanın şiddetiyle kurtarıcının taşıdığı araçta da hasarlar oluştu.

Afyonkarahisar'da can pazarı

Çarpmanın şiddetiyle kurtarıcının taşıdığı araçta da hasarlar oluştu.

Öte yandan dolmuş içerisinde bulunan yolcular paniğe kapılırken, kaldırıma çıkan dolmuşun yolculara çarpmaması ise teselli oldu.Çarpmanın şiddetiyle kurtarıcının taşıdığı araçta da hasarlar oluştu.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.