Afyonspor sevdalısı Orhan Durak hayatını kaybetti

Ölümcül koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada olduğu gibi Afyonkarahisar'da da vatandaşlar diken üstünde duruyor. Afyonspor sevdalısı Orhan Durak'ın da koronavirüse yakalandığı öğrenilmişti. Durak'tan acı haber geldi.
Afyonspor sevdalısı Orhan Durak hayatını kaybetti

Geçtiğimiz günlerde spor, sağlık ve basın camiasının sevilen isimlerinden Orhan Durak koronavirüse yakalanmıştı. Aslen Sandıklılı olan Durak, durumu kötüleşince Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde (AFSÜ) tedavi görüyordu. Alınan bilgiye göre Durak, dün akşam saatlerinde ağırlaşarak yoğun bakıma kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Orhan Durak’ın ölümü sevenlerini gözyaşlarına boğdu.

Merhum Orhan Durak, Bayraktepe Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.Durak, bir dönem Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde narkoz teknisyeni olarak görev yapmıştı. Daha sonra uzun süre sağlık kliniği işletti. Ardından emekli oldu. Afyon ve Afyonspor sevdalısı olan Orhan Durak, gazete ve haber sitelerinde köşe yazarlığı yapmakta idi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.