Afyonspor’da Başkan Ulutürk istifa etti

TFF 2. Lig takımlarından Afjet Afyonspor Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ulutürk, görevinden istifa etti.
Afyonkarahisarda Başkan Ulutürk istifa etti

Afjet Afyonspor’dan ayrıldığını yayınladığı bir bildiriyle açıklayan Afjet Afyonspor Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ulutürk, yeni oluşan yönetime desteklerinin süreceğini belirterek şu ifadelere yer verdi:
“Göreve geldiğimiz 3 Temmuz 2019 tarihinden itibaren takımımızın mali yapısının sağlam temellere oturtulması önceliği ile rekabetçi ve hedefi olan bir takım oluşturmak için gece gündüz çalışarak bir sezonu geçirdik. Bugün itibariyle bu bayrak yarışını devir etme zamanı gelmiştir. Takımımızın hak ettiği yere en kısa sürede yükseleceğine inancımız tamdır. Yeni oluşan yönetime her daim desteğimizin süreceğini belirterek başarılar dileriz. Bize bu süreçte desteğini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi iletir saygılar sunarız”
Yusuf Ulutürk, geçtiğimiz haftalarda düzenlediği bir basın toplantısı ile görevi bırakacaklarını ifade ederek herkesi takıma sahip çıkmaya davet emmişti. Şu ana kadar geçen süreçte kulüp başkanlığı için ciddi bir gelişme yaşanmaması üzerine Yusuf Ulutürk, Kulüp Başkanlığı görevinden istifa eti.
Afjet Afyonspor’un önümüzdeki günlerde olağanüstü genel kurula giderek yeni kulüp başkanı ve yönetim kurulunu belirlemesi bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.