Afyon’un önemli değerleri

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Gazete3 ve Kanal3’ün Afyonkarahisar’ın basın, yayın camiasında önemli yeri olduğunu söyledi
Afyon’un önemli değerleri’

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Kurucu Onursal Başkanı H. Hakkı Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri M.Emin Birliktir, Canser Kuzu, İsmail Akar, Ömer Elçi, Hakan Dilek ve Faruk Kılınç, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret ederek, Gazete3’ün 13.kuruluş yıldönümünü kutladılar.

“Daha uzun hizmet yılları diliyoruz”

Ziyarette konuşan AFBYD Başkanı Sezer Küçükkurt, “Gazete3 ve Kanal3 Afyonkarahisar basının ve yayınında önemli yeri olan kuruluşlar arasında yer alıyor. Afyonkarahisar’ın tanıtımına katkıda bulunan Gazete3 ve Kanal3’ün, basın camiamızla birlikte uzun yıllar Afyonkarahisar’a bu katkıyı sürdürmesini diliyoruz. Geçmişten bugüne Gazete3 ve Kanal3’e emek sarf eden herkesi tebrik ediyoruz. Buraya sermaye koyarak, Afyon basın camiasına kazandıran Megabirlik’in değerli ortaklarına da teşekkür ediyoruz” dedi.Afyon’un önemli değerleri’
“Her iki kuruluşta kamuoyuna mal oldu”

AFBYD Yönetim Kurulu Üyesi Birliktir, Gazete3’ün 13.yılını kutlayarak, “Afyonkarahisar’da demokratik bir ortamda bir pencere açtınız. Bu pencerenin demokratik bir ortamda devam etmesini diliyor, 13.yılınızı kutluyoruz” ifadelerini kullandı. Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dilek ise, Gazete3 ve Kanal3’ün kamuoyuna mal olmuş değerler olduğunu belirterek, bu değerleri kuran ve geliştiren herkese teşekkür etti. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Elçi, basın çalışanlarının zor şartlar altında görevlerini özveriyle yerine getirdiklerini ve Gazete3’ün de 13 yıldır Afyonkarahisar’da bu doğrultuda hizmet verdiğini söyleyerek, Afyonkarahisarlıların, Gazete3 ve Kanal3’e sahip çıkmaya devam edeceğini kaydetti.

“Gündemi en iyi şekilde yansıtılıyor”

Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kılınç, Gazete3’ün Afyonkarahisar’ın gündemini iyi şekilde yansıttığını ifade ederek, başarılı çalışmaların devamını diledi. Yönetim Kurulu Üyesi Canser Kuzu ise, “26 Ağustos 2008 tarihinde yayın hayatına başlayan Gazete3’ün 13.yılını kutluyorum. Fedakârca ve özveriyle çalışan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi. Gazetecilerin pandemi sürecinde fedakarca görevlerine devam ettiğini ifade eden Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Akar, “Gazete3’e emek veren kardeşlerimizin ve sahiplerinin gününü kutluyoruz. Daha güzel günlerde yayıncılığa devam etmeyi temenni ediyorum” dedi. Gazete3’übn kuruluş yıldönümü kutlayan Onursal Başkan H. Hakkı Özsoy, “Sağlık, başarı içerisinde nice başarılı yayın hayatları diliyorum” diye konuştu.“Hizmetlerimize devam edeceğiz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker, “Yapılan ziyaret beni 26 Ağustos 2008 tarihinde gazetemizin ilk kurulduğu zamana götürdü beni. Önce Gazete3 akabinde Kanal3 basın ve yayın hayatında yerini almıştı. Başlangıçta çektiğimiz sıkıntılar sonrası hizmetlerimizi vermeye yoğun bir şekilde devam ettik. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in başkanlığında 13 yıldır bu hizmete devam ediyoruz. Birkaç yıl öncede sizlerinde içinde olduğu basında birliği sağladık. Bu doğrultuda hizmetlerimize devam edeceğiz. Özellikle televizyonumuzda Mehmet Emin Güzbey’in yönetime geçmesiyle basındaki yüzümüz daha farklı noktalara doğru ilerledi” ifadelerine yer verdi.

“Afyon için üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz”

Megabirlik’in 13 yıl önce 30’dan fazla iş adamının bir araya gelmesiyle kurulduğunu ifade eden Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “30’dan fazla iş adamı var ama her kafadan bir ses çıkmıyor. Yönetim Kurulu Başkanımız Hüsnü Serteser iyi bir orkestra şefi. Tüm ortaklar, tüm yönetim, tüm çalışanlar el birliğiyle elimizden geleni mesleğimiz ve Afyonkarahisar için yerine getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.