Arıza 7. bölümüyle nefesleri kesti! Peki yeni bölümde neler yaşandı?

Arıza dizisi dün akşam Show Tv’de saat 20:00 ‘de 7. bölümüyle ekrana geldi. Bu bölümde Ali Rıza, kendisine kurulan oyunun hesabını sormak için harekete geçti. Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşandı?
Arıza 7. bölümüyle nefesleri kesti! Peki yeni bölümde neler yaşandı

Arıza dizisinin dün akşam yayınlanan 7. bölümünde ‘Bu işin sonunda birisinin kafası kopacak’ sözleri üzerine Burak ve Fikret’in taksi durağının önüne attığı kutu, deprem etkisi yarattı. Bir diğer merak konusu da Ali Rıza ve Halide’nin kimi kurtardığı oldu. Salman’ın karşısında güç durumda kalan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak yaptığıyla şaşırttı. Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusunun Burak olduğunu düşündü.

Ali Rıza ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düştü. Burak ise konsorsiyum toplantısında sunduğu tekliflerle dikkatleri üzerine çekti ve konsorsiyumda koltuk sahibi olmak için şansı doğdu. Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düştü ve sonunda silahlara ulaştı. Ama Burak’ın da Ali Rıza için hazırladığı acımasız bir sürprizi vardı.Arıza dizisinin konusu nedir?

Geçimini taksicilikle sağlayan Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ve karanlık işlerle uğraşan güçlü kişinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayçin Turan) hayatları bir olayda kesişir. Bu ikilinin karşılaşması eski hayatlarını tamamen değiştirir. Arıza; bir taksicinin kötü adamlarla mücadelesini ve Halide ile yaşadığı yasak aşkı anlatıyor.

Arıza dizisi oyuncuları kimler?

Tolga SarıtaşAyça Ayşin Turan

Yeşim SalkımDilara Aksüyek

Ali Seçkiner Alıcı

Ahmet Mümtaz Taylan

Murat Daltaban

Ali Rıza Kubilay

Levent Can

Yağızcan Konyalı

Cavit Çetin Güner

Yeşim Gül

Olgun Toker

Hazal Benli

Burak Demir

Hakan Salınmış

Cankat Aydos

Uygar Özçelik

Pınar Çağlar Birdal

Kemal Burak Alper

Duygu Katagan

Ergun Kuyucu

Gökay Müftüoğlu

Fatih Dokgöz

Sıla GözümHenüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.