Asker eğlencesi cezaevinde sonlandı

Afyonkarahisar'da koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklanmasına rağmen düzenlenen asker eğlencesinde göz altına alınan kişilerden 4'ü tutuklandı.
Asker eğlencesi cezaevinde sonlandı!

Dün gece Afyonkarahisar’da hareketli dakikalar yaşandı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yasak olmasına rağmen düzenlenen eğlence polisin müdahalesiyle bitmişti. Olay çarşamba günü akşam saatlerinde Afyonkarahisar’ın Esentepe semtinde meydana gelmişti.Artan koronavirüs vakalarına rağmen bir evde müzik eşliğinde asker eğlencesi düzenlenmiş ve mahalle sakinlerinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri ,eğlenceyi sonlandırarak grubu dağıtmıştı.

Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan koronavirüse aldırmadan eğlence düzenleyen gençler hastalığa davetiye çıkardı.Mahalle sakinlerinden gelen ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler yetersiz kalmış ve olaylı geçen geceye takviye kuvvetlerin gelmesiyle asker eğlencesi durdurulmuştu.

Polise mukavemet gösteren kişiler ise ifadeleri alınmak üzere  karakola götürülmüştü. Asker eğlencesine katılan kişiler hakkında cezai işlem yapılmıştı.Alınan son bilgilere göre göz altına alınan 5 kişiden E.Ü. yaşı küçük olduğu için gözetim altında serbest bırakıldığı ve M.Y., H.İ.Y., R.D., A.Ö tutuklandığı öğrenildi.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.