Bahçeşehir Koleji, İzmir’le tek yürek oldu

Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen depremin yaralarının sarılması için yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyasında toplanan koliler, İzmir’deki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Bahçeşehir Üniversite Yerli Yeşil Platformu ile Acil Eylem Derneği iş birliğiyle İzmir depreminin yaralarının sarılması için başlatılan yardım kampanyasına Afyonkarahisar Bahçeşehir Koleji de destek verdi. Bahçeşehir Koleji öğrenci velileri, yardım kampanyasına verdikleri destekle duyarlı bir davranış sergiledi.

3 gün gibi kısa sürede hazırlandı 

Öğrenci velileri, 3 gün gibi kısa sürede battaniye, kıyafet, çocuk bezi ve bakliyat ve suları koleje teslim etti. Koliler halinde hazırlanan yardım malzemeleri araca yüklenerek İzmir’deki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. Afyon Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Abdullah Taş, yardım kampanyası hakkında bilgiler verdi.Veliler örnek davranış sergiledi 

Taş, “Üniversitemiz Yerli Yeşil Platformu ve Acil Eylem Derneği işbirliği yaparak velilerimize İzmir’deki depremzedelere yardımcı olabilmek amacıyla bir duyuru yapmıştık. Bu duyuru neticesinde 3 gün gibi kısa bir süreçte velilerimiz duyarlı bir davranış sergileyerek battaniye, kıyafet, çocuk bezi ve bakliyat ürünlerimizi bize getirdi” dedi.Yardım kolileri yola çıktı 

Velilerin getirdiği yardımları koliler halinde hazırladıklarını ifade eden Abdullah Taş, “Hazırlanan yardım kolilerimiz İzmir’deki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı. Yardım kampanyamıza duyarlılık gösteren tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum.  Eğer süremiz biraz daha uzun olsaydı daha çok katılım sağlanırdı. Bu kadar kısa sürede hazırlanabildik” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.