Basın mensubu Satılmış Akkaş’ın eşinin testi de pozitif çıktı

Satılmış Akkaş sosyal medyadan yaptığı duyuru da eşinin de koronavirüse yakalandığını söyledi.

Koronavirüs illeti hala daha varlığını kabullenmesekte, bize bir şey olmaz diye boşverici davransakta, maalesef aramızda ve bizimle her yerde. Ve öylesine sinsi bir şekilde ilerliyor ki şu an ne kadar önlem alırsak alalım rakamlar gerilemiyor.

Afyon’da bugüne kadar bir çok basın kuruluşunda çalışmış ve şu an da Afyonkarahisar Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nde görev yapan Satılmış Akkaş’ın eşinde de, yapılan testler sonucu koronavirüs tespit edildi.Haberi aldığında inanmakta zorlandığını aktaran Satılmış Akkaş sosyal Medya aracılığı ile yaptığı duyuru da herkesten dualarını esirgememesini istedi. Akkaş yaptığı duyuruda..

“Koronavirüs belası maalesef bizi de buldu. Eşimde yapılan test sonucu pozitif çıktı. Hamd olsun sağlık durumu şu an iyi. Tüm aile karantinadayız. Korkulacak hiç bir durum yok. Dua edin. Hayat insanları yaşadığı sürece hep sınavdan geçiriyor. Allah’ın izni ile bu sınavı da kazasız belasız ailecek atlatacağız…” dedi.Bizde haberkurye.com olarak Akkaş ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.