‘Basın-yayın camiamız büyüyor’

Radyo 03’ün 26.kuruluş yıldönümü dolayısıyla yapılan ziyarette konuşan AFBYD Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyon basın-yayın camiasının her geçen büyüyerek geliştiğini söyledi.

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği, Radyo 03’e kuruluş yıldönümü dolayısıyla ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Mahmut Emin Birliktir, Muammer Türker, Faruk Kılınç, Hakan Dilek, dernek denetleme kurulu üyesi Mehmet Abdioğulları katıldı.  Başkan Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, Radyo 03 Kurucusu Ömer Elçi’yi kutladı.

RADYO 03’ÜN 26.YILINI KUTLADILAR

‘Basın-yayın camiamız büyüyor’

Dernek Yönetimini Radyo 03 kurucusu Ömer Elçi ve Radyo 03 Yöneticisi Kadir Kayışçı ağırladı. Ziyaretle ilgili konuşan Dernek Başkanı Küçükkurt, “Ömer Elçi beyin kurup bugünlere getirdiği bugünde Kadir Kayışçı’nın bugünlere bayrağı devraldığı Radyo 03’ün başarılı yayınlarının devamını diliyoruz. Afyonkarahisar’daki basın-yayın camiası her geçen gün kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Daha fazla kişiye ekmek kapısı olmaya devam ediyor. Bu gelişmelerde bizleri sevindiriyor” dedi.

“DAHA GÜZEL HİZMETLER YAPMAYI HEDEFLİYORUZ”

‘Basın-yayın camiamız büyüyor’

Radyo 03 Kurucusu Ömer Elçi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Elçi, radyo yöneticisi Kadir Kayışçı’nın önderliğinde daha iyi yayınlar yapmak için çalışmaların sürdüğünü belirtti.  Radyo 03’ün yöneticiliğini üstlenen Kadir Kayışçı ise afyonkarahisar’a güzel hizmetler yapmayı hedeflediklerini ifade etti: ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.