Başkan Bozkurt’tan “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” mesajı

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt 1 Ekim yaşlılar günün sosyal medya hesabından "1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü" için mesaj yayınladı.
Başkan Bozkurt'tan "1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü" mesajı

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçesinde görev yapan İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü için bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozkurt, “Başımızın tacı büyüklerimiz, bizlere bilgi, birikim ve tecrübeleriyle her zaman yol göstererek, hak ve hakikati bulmamıza vesile olmuşlardır. Geçmişle gelecek arasında en büyük bağ olan büyüklerimiz, yaşanmışlıklarıyla her biri ayrı bir çınar gibi bizleri gölgesinde barındırmaktadır. Yüce Dinimiz İslam’da bizlere her zaman yaşlılarımıza sahip çıkmamızı, onlara yardımcı olmamızı, saygı ve sevgide kusur etmememizi öğütlemektedir” dedi.

Toplumların gelenek ve göreneklerini, adet ve ananelerini yaşlılar vasıtasıyla bugünlere getirdiğinin altını çizerek, toplum için vazgeçilmez olduklarını kaydeden Başkan Bozkurt göreve geldikleri günden bu yana yaşlılara yönelik bir çok projeyi Şuhut’ta hayata geçirdiklerini ifade etti.

Fedakar ve cefakar büyüklerimiz için ne yapsak azdır

Fedakar ve cefakar büyüklerimiz için ne yapsak azdır diyen Başkan Bozkurt mesajında son olarak “Bizler için birer vazgeçilmez olan, toplumun omurgasını oluşturan yaşlılarımızın yaşlılar günü tebrik ediyor, Yüce Allah’tan tüm yaşlılarımıza sağlık, afiyet ve sıhhat dolu bir yaşam temenni ediyorum. Hasta olan yaşlılarımıza acil şifalar diliyorum. Sadece 1 ekimde değil, her günde yaşlılarımızın başımız üzerinde yeri olduğunu ifade ederek saygılarımı sunuyorum” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.