Başkan Koyuncu tedbirleri elden bırakmıyor

Afyonkarahisar’ın Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ülke ve ilçe genelinde artan koronavirüs vakalarının önüne geçmek için sabah saatlerinde vatandaşları önce uyardı sonra maske dağıttı.
Başkan Koyuncu tedbirleri elden bırakmıyor

Ülke ve ilçe genelinde koronavirüs vakalarının artmasının nedeniyle Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu tedbirleri elden bırakmıyor. Koronavirüs vakalarının görülmeye başladığı günden itibaren belediye olarak ilçe genelinde aldığı tedbirler sayesinde süreci başarılı bir şekilde yürüten Başkan Koyuncu, sabah erken saatlerde Emirdağ Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşları tedbirler konusunda uyararak kendi elleri ile maske dağıttı.

Başkan Koyuncu tedbirleri elden bırakmıyor

“Tedbirleri elden bırakmıyoruz”

Maske, hijyen ve sosyal mesafenin önemine değinen Başkan Koyuncu, “Ülke genelinde koronavirüs tedbirleri başlamadan önce Emirdağ ilçesinde gerekli belediye olarak bir birim oluşturarak yapılması gereken çalışmaları başlattık. Şimdiye kadar başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Emirdağ ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Koronavirüse karşı tedbirlerimiz devam etmektedir. Bugünde sabah erken saatlerde Emirdağ Cumhuriyet meydanında vatandaşlarımı önce maske takmaları konusunda uyardık sonra kendilerine maske dağıttık. Tedbirleri elden bırakmıyoruz. İnşallah bu salgından kısa süre içerisinde kurtuluruz” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.