Başkan Uluçay: Aziz milletimiz, AK Parti öncesi siyasileri tarihten sildi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 3 Kasım 2002 tarihinin, sadece AK Parti için değil, Türkiye ve mazlum milletler için bir milat ve yeni bir başlangıç olduğunu söyledi.
Uluçay'dan 18. yıl mesajı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti iktidarlarının aziz milletimizin teveccühü ile kesintisiz bir şekilde 18 yıldır sürdüğünü ve bundan sonra da süreceğini söyledi. Uluçay AK Parti’nin 18 yıl önce bugün girdiği ilk seçimleri kazanarak iktidara geldiğini hatırlattı.

Afyon Ak Parti İktidarlarından fazlasıyla payını almıştır

Uluçay, “Aziz milletimiz, 18 yıl önce siyaset yorgunu partilere dur diyerek tarihi bir tasfiyeye imza atmıştır. Ardı ardına yaşanan ekonomik krizlerin ağır faturası sosyal patlama olarak sandığa yansımış ve halk tabiri caizse AK Parti öncesi siyasilere muhtıra vermiş, hatta bazılarını tarihten silmiştir. ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diye yola çıkan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’yi demokrasiden ekonomiye kadar her alanda tarihi önemde bir değişim sürecine sokmuş ve bugün ülkemiz dünyada sözü geçen ülkeler arasına girmiştir. 14 Ağustos’ta 2001 yılında şehrimizde kurulan AK Parti, girdiği ilk seçimde iktidar olmuş ve dünya tarihinde demokratik yollardan ardı ardında 6 genel seçim, 4 yerel seçim, 2 referandum, 2 cumhurbaşkanlığı seçimini kazanarak dünya tarihinde bir rekora imza atmıştır. Şehrimiz de AK Parti iktidarlarından fazlasıyla payına düşeni almış, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yatırımların kat kat fazlası ilimize gelmiştir. AK Parti hükümetleri tam 25 milyar liralık yatırımla şehrimizde tarihi bir rekora imza atmıştır” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.