Başkan Zeybek: Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmiyoruz

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını söyledi.
Başkan Zeybek: Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmiyoruz

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş ile beraber Tacı Ahmet Mahallesi’nde Cuma namazı kıldı. Namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zeybek, vatandaşların mahalle hakkındaki taleplerini aldı, karşılanması noktasında talimatlar verdi.

Başkan Zeybek: Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmiyoruzHiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmiyoruz

Başkan Zeybek,  “Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmeden tüm Afyon’un hizmetine koşturuyor, Belediye işi gönül işi sloganıyla hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve ekip arkadaşlarımızla tarihi Ulu Camii’nde eda edip, akabinde mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alıp, ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir Gönül Belediyeciliği anlayışını Allah’ın izni ile milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz”  ifadelerini kullandı.

Başkan Zeybek: Hiçbir mahallemiz arasında ayrım gözetmiyoruz

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.