Belediye başkanı, makam odasında saldırıya uğradı

Afyonkarahisar Sinanpaşa İlçesine bağlı Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, arazi mevzusu yüzünden makamında saldırıya uğradı. Başkan Işıklı, basında çıkan bazı haberlerin tamamen yalan ve asılsız olduğunu söyledi.
Belediye başkanı, makam odasında saldırıya uğradı

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, kendisiyle ilgili basında çıkan bazı asılsız ve yalan haberlerle ilgili açıklamada bulundu. Yaşanan olayı anlatan Başkan Işıklı, “Olay geçtiğimiz gün makam odamda gerçekleşti. Benden önceki belediye başkanı zamanında kendi arazisinden yol geçmesine izin veren vatandaş, yolu kapatmaya çalışmıştır. Ben de, ‘Bu şekilde yol kapatılamaz, halkımızın kullandığı yol. Belediyeye dilekçe verin’ dedim. Recep Er ve Halil Başak belediyeye gelerek makam odamda ‘Neden gıcıklık yapıyorsun’ dediler. Bende zamanında neden engel olmadınız, yol açılırken dedim ve yolu kapatamazsınız, dilekçenizi verin dedim. Recep Er ve Halil Başak aileme ve bana küfür ederek üstüme yürüdüler, beni darp ettiler. Ben de masanın üstünde bulunan kalemle rastgele kendimi koruma amaçlı salladım. Oda Recep Erin kayınbiraderi Halil Başak’ın koluna gelmiş, herhangi bir adam bıçaklama ve hayati tehlike durumu yok. Kendilerinden davacı oldum. Makam odamda bu yapılan
saldırıyı adli duruma dönüşmüştür.” dedi.

Makam odasında saldırıya uğrayan benim

Basında çıkan ‘Başkan Muammer Işıklı vatandaşı bıçakladı’ haberlerinin tamamen yalan ve asılsız olduğunu söyleyen Başkan Işıklı, “Makam odasında saldırıya uğrayan benim, konu hakkında şikayetçi olan ve hastanede 12 saat kafamdan aldığım darbe yüzünden yatan da benim, insanlar yalan ve iftira ile bir yere varamazlar” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.