Bir muhtar daha koronaya yenik düştü

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor. Afyonkarahisar'ın İscehisar İlçesine bağlı Alanyurt Köyü Muhtarı Hüseyin Azak koronavirüse yakalanmıştı. Alanyurt Köyü Muhtarı Azak'tan kötü haber geldi.
Bir muhtar daha koronaya yenik düştü

Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs vakalarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Türkiye’de de salgının seyrinde birden artış  sürüyor. Tüm ülkeyi etkisi altına aldığı gibi Afyonkarahisar’da da koronavirüs vakaları görülmeye, acı haberler gelmeye devam ediyor.

Koronavirüs belirtilerinden şüphelenerek hastaneye başvuran Kanlıca Mahallesi Muhtarı Ahmet Karaali ile eşine ve kızına yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Muhtar Karaali, hayatını kaybetmişti.Bir muhtarı daha koronavirüs kurbanı

Afyonkarahisar’ın İscehisar İlçesine bağlı Alanyurt Köyü Muhtarı Hüseyin Azak koronavirüse yakalanmıştı. Alınan bilgilere göre hastanede tedavi gören Muhtar Azak koronavirüsle olan mücadelesini kaybetti.

CHP Afyonkarahisar Milletvekil Burcu Köksal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yıllardır partimize emek veren doğru bildiği yoldan şaşmayan yol arkadaşımız Alanyurt Köyü Muhtarı Hüseyin Azak ağabeyimizi koronavirüs nedeniyle kaybettik. Kendisine Allahtan rahmet ailesine yakınlarına sabırlar diliyorum” ifadelerini kullandı.Bir muhtar daha koronaya yenik düştü

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.