Bolvadin Belediyespor bu sezon iddialı

Afyonkarahisar’ın Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcilerinden Bolvadin Belediyespor’da yeni sezon için transfer çalışmalarına başlandığı ve yönetimin geçen yılki teknik heyet ile yola devam etme kararı aldığı öğrenildi.
Bolvadin Belediyespor bu sezon iddialı

Geçen sezon BAL’da ilk sınavını veren Bolvadin Belediyespor’un Teknik Direktör Ünsal Yaşar ve Yardımcı Antrenör İsmail Aksu ile yeniden sözleşme imzaladığı, iç transferde ise genç file bekçisi Nevzat Çizmeci ile anlaşma sağladığı bildirildi. Kulübe isim sponsoru bulunduğunu ve yeni sezonda Bolvadin Belediye Termalspor olarak mücadele vereceklerini belirten kulüp yöneticileri, 15 Eylül’den itibaren seçmelere başlayacaklarını ve bir hafta sürecek olan seçmelerde genç ve yetenekli oyuncuları kadrolarına dahil edeceklerini söylediler.

Bolvadin Belediyespor bu sezon iddialı

Geçen sezon BAL’da tecrübe kazanan Bolvadin Belediyespor, yeni sezona oldukça iddialı bir kadro ile girmeyi hedefliyor.

Transfer çalışmalarına ise devam edildiğini kaydeden Bolvadin Belediyesporlu yöneticiler, “Geçen sezon BAL’da tecrübe kazandık. Bu sezon ise hedefimiz ligde şampiyonluk mücadelesi verecek bir ekip oluşturup hem Afyonkarahisar’ı hem de Bolvadin’i en iyi şekilde temsil edebilmek. İlk olarak geçen yılki teknik ekibimizle anlaşma sağladık ve transfer görüşmelerine başladık. Bölgesel Amatör Lig maçlarının büyük bir ihtimalle Kasım ayının ilk haftalarında başlayacağını tahmin ediyoruz. Önümüzdeki süreci en iyi şekilde değerlendirebilmek için yönetim kurulu ve teknik ekip olarak transfer görüşmelerimizi aralıksız sürdürüyoruz” diye konuştular.Afyonkarahisar’ın BAL’daki diğer temsilcileri Sandıklıspor ve İscehisarspor’un da yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kuracaklarını belirten Bolvadin Belediyesporlu yöneticiler, bu nedenle Bölgesel Amatör Lig’in yeni sezonda birbirinden çekişmeli maçlara sahne olacağını da sözlerine eklediler.

Bolvadin Belediyespor bu sezon iddialı

Geçen sezon takımını yalnız bırakmayan Bolvadin Belediyespor taraftarları, yeni sezonu büyük bir heyecanla beklemeye başladılar.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.