Buse Terim babası Fatih Terim hakkında bilgi verdi

Fatih Terim'den üzücü haber geldi. Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray'ın teknik direktörü hastanede tedavi altına alındı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu tedavi altına alındı. Sağlık durumuyla ilgili paylaşımda bulunan kızı Buse Terim yaşadığı derin üzüntüyü sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu.

Buse Terim, “Korku.. En kötüsü bu.. Bir şey olacak korkusu. Umuyorum ve dua ediyorum bu süreçten sağ salim ve hasarsız çıkacak, ama yanında olamamak nasıl bir his biliyor musunuz? Çok kötü.. Yanına gidememek, yanında olamamak, görememek. Risk grubunda olmasının verdiği korku, kronik bir rahatsızlığının olmamasının verdiği bir nebze rahatlama, ama yetmiyor işte. Göz göre göre bu duruma gelmiş olması ise içimi en çok acıtan taraf. Şu anda hastanede, tedavisine başlandı. Merak ettiğinizi biliyorum, mesajlarınızı okuyorum, bu yüzden bu mesajı yazıyorum. Benim için hayatınım en kıymetli insanı babam, bu süreç geçecek ve bittiğinde hayatımda hiç olmadığı kadar sarılacağım ona. Yazdığınız tüm mesajlar için teşekkür ederim” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.