Büyük ikramiye iki kişiye!

Herkesin hayali ikramiye kazanmak olmalı. 29 Şubat’ta çekilen Sayısal Loto bu kez iki kişinin yüzünü güldürdü. Büyük ikramiye de 6 bilen iki kişi ikramiyeyi bölüştü. Büyük ikramiyenin isabet ettiği kuponların Denizli ve Ankara’dan yatırıldığı bildirildi. 29 Şubat Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Sayısal Loto’da ikramiye ikiye bölündü

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından gerçekleştirilen çekiliş ardından belli oldu. Şanslı numaralar sayesinde her çekilişte binlerce kişiye ikramiye kazandıran Sayısal Loto’da büyük ikramiyenin isabet ettiği kuponların Denizli ve Ankara’dan yatırıldığı duyuruldu.

29 Şubat Sayısal Loto sonuçları noter huzurunda açıklandı. Sayısal Loto sonuçları her zaman olduğu gibi Milli Piyango İdaresi canlı yayınında belli oldu. Bu hafta büyük ikramiye ikiye bölündü. İşte haftanın Sayısal Loto sonuçları…Sayısal Loto sonuçlarını umutla bekleyen şans oyunu tutkunlarının beklediği sonuçlar geldi. Kuponlarını kontrol etmek isteyen vatandaşlar Sayısal Loto sonuçlarını haberimizden öğrenebilir. Ayrıca unutmayın çekiliş tarihi üzerinden 1 yıl geçip de talep edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğramış oluyor. İşte kazandıran numaralar…

29 Şubat kazandıran numaralar

1 – 7 – 11 – 24 – 26 – 33

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.