Çocuğuna araç çarpan anneyi hiç kimse sakinleştiremedi

Afyonkarahisar’da babası ile cep telefon almaya giden 11 yaşındaki kız çocuğuna, dolmuş minibüsünden inip evine giderken araç çarptı. Olay yerine gelen anneyi polis ve çevredekiler, kızının iyi olduğuna güçlükle inandırabildi. Çocuğa aracın çarpma anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Çocuğuna araç çarpan anneyi hiç kimse sakinleştiremedi

Kaza, Afyonkarahisar’ın Burmalı Mahallesi Milli Birlik Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre 11 yaşındaki Pınar M., babası Yılmaz M. ile birlikte cep telefonu almak için evden çıktı. Caddeye geldiklerinde cep telefonu heyecanıyla koşarak yolun karşısına geçmeye çalışan küçük kız, bu sırada hafif ticari aracın çarpması sonucu yola savruldu. Kazayı görenlerin ilk müdahalesinin ardından 11 yaşındaki Pınar M. olay yerine gelen ambulansla Afyonkarahisar Devlet Hastanesine kaldırıldı.11 yaşındaki çocuğa araba çarptı

Kaza yerine gelen anneyi polis güçlükle sakinleştirdi

Kazayı duyan anne Nurten M. ise koşarak ve feryat ederek olay yerine geldi. ‘Kızım nerede kızım nerede, doğru söyleyin bir şey oldu mu’ diye sağa sola koşarak sinir krizi geçiren anneyi polis güçlükle sakinleştirdi. Kızının durumunun iyi olduğuna zor ikna olan anne, Pınar’ın babasıyla birlikte cep telefonu almaya gittiğini belirterek, cadden geçen bir dolmuşa binip hastaneye gitti.
Polis ekipleri ise iş yerinin güvenlik kameralarından kaza anının görüntülerini alarak kazaya ilişkin soruşturma başlattı.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.