Çukur’a yeni isim!

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, izleyenlerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Koçovalı ailesi ile Erdenet’lerin kıyasıya savaşına yeni bir isim ekleniyor. Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi rolüyle Barış Arduç, Arık Böke Erdenet olarak diziye iddialı bir giriş yapıyor.

Kiralık Aşk dizisiyle hayatımıza giren yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Çukur’da Arık Böke Erdenet karakterini canlandıracak. Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi rolünde olacak Arduç, iddialı bir giriş yapacak. Peki, Çukur’un Arık Böke Erdenet’i kimdir, kaç yaşında?

Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre’de dünyaya geldi. Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi alan Arduç, kariyerine ilk adımını Pis Yedili dizisi ile yaptı. Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem İçin projelerinde de yer alan yakışıklı oyuncu asıl çıkışını ise Kiralık Aşk’ta yaşadı.2015 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği karakterle bütün dikkatleri üzerine çeken Arduç, 2014 yılında ilk sinema filmi olan Deliha’da rol aldı.

Şu sıralar Çukur dizisinde Arık Böke Erdenet karakterine hayat veren başarılı isim projede canlandırdığı diğer karakterlere oranla farklı bir rolde ekranda yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.