Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kahramanmaraş’a 35,5 milyar lira yatırım yaptık

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, Kahramanmaraş'a 35.5 milyar lira yatırım yaptıklarını ifade etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kahramanmaraş'a 35,5 milyar lira yatırım yaptık

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş İl Kongresi’nde yaptığı açıklamada: “Ülke ve millet olarak en az yüz yıl önceki kadar kritik bir dönemeçten geçiyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Hedefimiz 2023’e kadar her yıl bir milyon yeni üyemiz ile kervanı yeni menziline ulaştırmaktır. Kurulduğumuz günden beri kaderimizi Türkiye’nin kaderiyle bir görüyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye mücadelesinin lokomotifliğini AK Parti’nin tüm kadroları yapıyor. 18 yılda Kahramanmaraş’a 35,5 milyar lira tutarında yatırım yaptık. Kahramanmaraş için 4 millet bahçesi projemiz bulunuyor.” şeklinde konuştu.Erdoğan: “Bize dayatılan düzene teslim olmadık.” dedi.

“Bu sabah İlham Aliyev kardeşimle görüştük. Olumlu gelişmeleri kendisinden dinleyince mutlu oldum. Zafere inşallah yaklaşıyoruz.” diyen Erdoğan, şunları söyledi:“(Azerbaycan) 30 yıl işgal altındaki topraklarından ayrı kaldılar. Ama şimdi inşallah işgal altındaki topraklarına kavuşuyorlar.

Bizden zalimler nefret eder, hainler nefret eder. Bir asırdır fütursuzca yürüttükleri adaletsiz düzenlerini bozduklarımız nefret eder.”Erdoğan, “Darbecilere kuzu kuzu teslim olsaydık kimse bize ateş püskürmezdi. CHP’nin dediği gibi IMF’den borç alsaydık kimse bize bir şey demezdi.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ayın 15’inde Cumhur İttifakı olarak Sayın Bahçeli ile Kuzey Kıbrıs’ta olacağız. Törenlerden sonra Kapalı Maraş’ta topluca piknik yapacağız.” diye konuştu.

Erdoğan, “Hem mücadeleyi yürüteceğiz hem bunun bedelini ödeyeceğiz hem de hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz.”  dedi.Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.