Cumhurbaşkanı Erdoğan:”Türkiye Hiçbir Şehidinin Kanını Yerde Bırakmayacak”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'nin tarihi ve hayati bir mücadele içerisinde olduğuna dikkat çeken Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:"Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkenin ve milletin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Hak Mücadelesi Sonuna Kadar Devam Edecek

Yaptığı paylaşımda, “Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz.” açıklamasında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, cümlelerine şöyle devam etti:”Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi, sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır. Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.”

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.