Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar Mermerciler Derneği’ni ve İscehisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ile bir araya geldi. İscehisarlı işadamların talep ve isteklerini dinleyen Milletvekili Taytak, Mecliste ne yapılması gerekiyorsa elinden gelen desteği vereceğini söyledi.
Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İscehisar’da işadamları ile bir araya geldi. Taytak’a İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi, Merkez ilçe Başkanı Fevzi Kartal ve MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın eşlik etti. Milletvekili Taytak ilk olarak İscehisar Mermerciler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Muharrem Çakmak mermercilerin yaşadıkları sıkıntılar ile ilgili Milletvekili Taytak’a bilgiler verdi. Dernek başkanı Bacaksız’dan talep ve istekleri dinleyen Taytak’ta bu talepleri Ankara’da ve TBMM’de gündeme getireceğini ifade etti.

Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin 

Taytak, İscehisar OSB’yi ziyaret etti

Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet daha sonra İscehisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetimini ziyaret etti. Taytak’ı, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Başkanvekili İşadamı Adnan Demirel ve yönetimi karşıladı. Heyet,  İscehisar OSB tarafından yaptırılan Mermer Akademisini gezdiler. Yapılan gezinin ardından Milletvekili Taytak, işadamları ile birlikte konferans salonunda toplantı gerçekleştirdi. İscehisar Organize Sanayi Bölge Müdürü Muhammed Bacaksız, OSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Başkan Şahin’den Taytak’a teşekkür

Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Milletvekili Taytak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Şahin, “İscehisar’ımıza ve OSB’mize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Burada bizim mermercilerimiz mermeri en küçük parçasına kadar artık değerlendirmeye başladılar. OSB’mize kazandırılan Mermer Akademisi sayesinde önemli projeleri hayata geçireceğiz. İşadamlarımıza akademimiz büyük katkı sağlayacak. Buraya gelip bizim talep ve isteklerimizi dinlediğiniz ve destekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Toplantı da konuşan Başkanvekili İşadamı Adnan Demirel, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak başta olmak üzere MHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Siyasi ayak olmadığı zaman ekonomiler olmuyor. Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin. Biz burada ekonomik olarak dik duralım” diye konuştu.

Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Her zaman yanınızdayım

Her zaman yanında oldukları ifade eden Milletvekili Taytak, “Böyle bir projenin içerisinde olmak hem ülkemize hem şehrimize hem ekonomik katkı hemde istihdam sağlayacak. Bu sayede kültürümüze, tarihimize ve geleneğimize destek verecek bir yapının içerisinde sizlerin çıktığı bu yolda bende bir karınca misali elimden ne gelirse yapacağıma emin olabilirsiniz” dedi.

Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili Taytak’a mermerden yapılan hediyeler takdim edildi.

Demirel: Bu dik duruşunuzu her zaman devam ettirin

 

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.