Desteklerimiz devam edecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Burcu, Afyon Eğitim Vakfı’na destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
‘Desteklerimiz devam edecek’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile halen üzerinde çalıştıkları ortak projeleri görüştüler. Burcu Afyon Eğitim Vakfı’nın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini, gençlerimizin öğrenimlerine verilen desteğin önemini belirterek, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı olarak her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

‘Desteklerimiz devam edecek’Vakfın tanınırlığının artmasıyla güvenirlikte arttı

AEV Genel Sekreteri Murat Diker de ziyaret dolayısıyla ve verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür etti. Diker, Vakfın tanınırlığının artmasıyla toplumda güvenirliğinin arttığını bunu da basınımızın desteği ile başardıklarını söyledi.

Ziyaret sonrası AEV Genel Sekreteri Murat Diker tarafından Burcu’ya vakfın plaketi verildi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Ş. Münire Burcu tarafından da Diker’e İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanmış kitap seti hediye edildi.‘Desteklerimiz devam edecek’

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.