Ece Erken’den yanıt gecikmedi; “Allah Düşmanın Namuslusunu Versin”

Ünlü sunucu Ece Erken’in geçtiğimiz günlerde evli bir avukatla ilişkisi gündeme bomba gibi düşmüştü ve ardından konuyla ilişkin bir açıklama yapan Erken; “Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz” demişti.

Ece Erken’in konuyla ilgili açıklaması yeterli olmadı ve sosyal medyada pek çok kişi Erken hakkında olumsuz yorumlarda bulundu. Bu durum karşısında bir açıklama daha geldi ünlü sunucudan, Instagram hikayesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vererek öfkesini dile getirdi:
“Bir tarafta cinsiyetini bilmediğim; ne gay ne erkek biri, bir tarafta tapeleri olan bir kadın, bir tarafta sürekli ana avrat düz giden ve dinle dalga geçen geçmişi kabarık biri. Bana laf söyleyenlere bak… Allah düşmanın namuslusunu, şereflisini versin”

 Ece Erken, bu paylaşımla Kerimcan Durmaz, Gülben Ergen ve Reynmen’e gönderme yaptı. Ünlü sunucu eski eşiyle olan davası sebebiyle Gülben Ergen’e, ezana saygısızlık ve hakaret ettiğini düşündüğü için Reynmen’e ve müstehcen görüntüleri sonrası tepki çeken Kerimcan Durmaz’a sert tepki gösterdi.Öte yandan Erken’in evli birisiyle gündeme geldiği yönünde yapılan haberlere karşılık Kerimcan Durmaz “Bugün bir haber gördüm sus! Beter olacaksın! Şey dermişim yuva yıkanın yuvası olmaz aşkım” yorumunda bulunmuştu. Reynmen ise “Benim geçmişimde ne var? Ben bir operasyonda mı yakalandım, yasaklı madde mi kullandım, evli bir adamla mı çıktım?” sözlerini paylaşarak Erken’e göndermede bulunmuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.