Emitt’te Afyon Rüzgarı

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT’te stant açan Afyonkarahisar Belediyesi, kentin tanıtımını yapıyor.

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 24. kez kapılarını açtı. Afyonkarahisar Belediyesi, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve 24. Doğu Akdeniz ve Avrasya’nın en büyük turizm fuarlarından biri olan EMITT 2020’ye katıldı. Büyük ilgi gören Afyonkarahisar standında şehrimizi temsil eden tarihi ve turistik görseller ve yayınların yanında Afyonkarahisar kültürünü farklı yönleriyle tanıtan lezzetlerden, giysilere kadar çok sayıda materyal sergileniyor. 2 Şubat’a kadar sürecek olan EMITT Fuarı’na dünyadan katılımcılar, tur operatörleri ve çok sayıda turizm uzmanı katılıyor.

ŞEHRİMİZİN EKONOMİSİNE KATKI SUNMAYI HEDEFLİYORUZDünyanın en büyük dört turizm fuarından biri sayılan EMITT Fuarında Afyonkarahisar’ı en üst düzeyde tanıttıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak EMITT 2020 fuarına katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fuarda şehrimizin tarihi, kültürel, doğal güzellikleri, el sanatlarımız, lezzetimiz, termalimizi Türkiye ve dünya ülkelerine tanıtma fırsatı buluyoruz. Hazırladığımız standımızda Afyonkarahisar’ımızı en iyi şekilde tanıtmayı amaçlayarak şehrimizin ekonomisine katkı sunmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.