Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekle, ziyaretlerine devam ediyor

Afyonkarahisar’da Ahilik kutlamaları devam ediyor. Dinar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Sabri Can Bekle Dinar’da oto elektrik tamirciliği yapan Metin Telli’yi ziyaret etti.

14 Eylül Pazartesi günü Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Afyonkarahisar Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Afyonkarahisar Ticaret İl Müdürü Ferhat Sümer, Afyonkarahisar Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Temsilen Muhasebe Müdürü Mustafa Büyükben, Esnaf Odalarının Başkan ve Temsilcilerinin katılımıyla Kocatepe Parkı’nda gerçekleştirilen törenle Ahilik Haftası kutlamaları başlamıştı.
Dinar Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri Can Bekle, Ahilik Haftasında esnafa ziyaretlerde bulanan isimler arasında oldu.
Başkan Bekle 14 Eylül’de sosyal medya hesabından “Hak İle Sabır Dileyip Bize Gelen Bizdendir, Akıl ve Ahlak İle Çalışıp Bizi Geçen Bizdendir.” Sözlerini Kendimize Şiar Edindiğimiz Esnaf Teşkilatlarının Kurucusu Ahi Evran-ı Veli’yi ve Ebediyete İntikal Etmiş Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızı Rahmetle Anıyoruz. Bu vesileyle Tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızın Ahilik Haftasını Kutlar Hayırlı ve Bereketli Kazançlar Dilerim” ifadelerini kullanarak kutlama dileklerinde bulunmuştu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bekle, ziyaretlerine devam ediyorİlk günden bu yana çeşitli ilçe esnaflarına ziyarette bulunan Bekle’nin bugünkü durağı İlçede Uzun Yıllardır oto elektrik tamirciliği yapan Metin Telli’ydi.
Başkan Bekle ve Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Metin Telli’ye ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında hayırlı ve bereketli kazançlar diledikleri öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.