Eylül Öztürk ikinci kez anne oldu

Eylül Öztürk ve Kenan Barış Özkan çifti ikinci kez anne ve baba oldular.

2017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünya evine girmişti. İlk çocuklarını 25 Şubat 2019 yılında Amerika’da Alex adında bir çoçuk dünyaya getirmişti şimdi ise çift aynı mutluluğu ikinci kez yaşadı 3 Eylül’de dünyayı gelen bebeğin ismini Eylül Alice adını verdiler. 34 yaşında olan Eylül Öztürk, mutlu haberi sosyal medya hesabından  duyurdu.Eylül Alice’nin fotoğrafını paylaşarak şu sözleri kullandı: “Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu. Bu sefer babaya benzetmeyi başardık sanırım. Beyaz tenli, uzun ve kumral saçları var ve tahminimce ileride renkli gözlü olacak gibi sanki… Bir de köfte gibi dudakları… Ha bir de; ağabeyinin izinden gidip, gelmemekte ısrar edince, kendisini ağustos ayında beklerken bir sürpriz yapıp, 41 hafta sonunda eylül ayını tercih etti. O zaman senin adın ‘Eylül Alice Özkan’ olsun kuzum. Baban ağabeyin ve ben seni çok seviyoruz.”ifadelerini kullandı.

Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu. Bu sefer babaya benzetmeyi başardık sanırım. Beyaz tenli, uzun ve kumral saçları var ve tahminimce ileride renkli gözlü olacak gibi sanki... Bir de köfte gibi dudakları... Ha bir de; ağabeyinin izinden gidip, gelmemekte ısrar edince, kendisini ağustos ayında beklerken bir sürpriz yapıp, 41 hafta sonunda eylül ayını tercih etti. O zaman senin adın 'Eylül Alice Özkan' olsun kuzum. Baban ağabeyin ve ben seni çok seviyoruz.Eylül Öztürk oğlu ve kızının karşılaştığı ilk anı sosyal medyadan şu ifadeleri kullanarak paylaştı: “İlk buluşma… Alex’in kardeşini görür görmez ilk yaptığı şey; elini kalbine koyup, öylece beklemek oldu… Sonra da kafasını öptü ama bunu yaparken o kadar hassas dokundu ki, inanamadım… Gözyaşım; pıt…” sözlerini yazdı.

Eylül öztürkİkinci kez yaşadığı mutluluğuda şu ifadelerle paylaştı: “Kara kurbağa tatlısına kardeş geliyor ağabeyleri, ablaları… Bir ömür birbirlerine destek olsunlar. Hoş babası da benim için bir çocuk sayılır, şu hareketlere bak. Ama sen hep ilk aşkım olarak kalacaksın tabii ki Kenan..” dedi.

Eylül öztürk Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.