Eynal Kaplıcaları Tesisleri, Güvenli Turizm Sertifikası aldı

Kütahya Simav Belediye Başkanı Adil Biçer, sosyal medya hesabından Eynal Kaplıcaları ile ilgili önemli bir paylaşımda bulundu. Peki Eynal Kaplıcaları ne zaman Termal Turizm Merkezi oldu? Eynal Kaplıcaları'nın misafirlerine sunduğu hizmetler neler? Ayrıntılar haberimizde...
Simav Belediye Başkanı Adil Biçer’in sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda: “Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme ve içme ünitelerinde pandemi sürecinde uygulanacak koronavirüs (Covid-19) ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri kapsamında istenilen koşulları yerine getirdiği için “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazanmıştır. Müşterilerimize en güvenilir hizmeti vermek için hazırız” ifadeleri yer aldı.

Eynal Kaplıcaları Tesisleri Güvenli Turizm Sertifikası aldı 1

Eynal Kaplıcaları ne zaman Termal Turizm Merkezi oldu?

Eynal Kaplıcaları, Bakanlar Kurulu’nun 23.03.1989 tarih ve 88/13900 Sayılı Kararı ile Termal Turizm Merkezi olarak ilan edildi. T.C. Kütahya Valiliği İl Sağlık Müdürlüğünce 15.04.2011 tarihli ve KT.43.04.RUHSAT nolu belgeye sahip olup su analizlerinde mineralli suyunun tedavi edici unsurlara sahip olduğu Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünce onaylandı.Eynal Kaplıcaları’nın misafirlerine sunduğu hizmetler neler?

Eynal Kaplıcaları, 4 bin metrekare üzerine kurulmuş üstü açık aquaparkı, 2 adet termal havuzlu büyük ve küçük olmak üzere geleneksel Türk hamamı ile misafirlerine hizmet veriyor. 500 kişilik restoranı, kafeteryaları Apartlari ve Ege Palace Ve Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi İle vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.