Gazete 3 13 yaşında

Megabirlik Medya A.Ş. çatısı altında ilk yayın hayatına 26 ağustos 2008 tarihinde başlayan Gazete3, bugün 13.yaşına ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Büyük Taarruz’un başladığı Kocatepe’de dağıtımına başlanan Gazete3 bugüne kadar tarafsız haberleri ile aralıksız olarak yayın hayatını sürdürdü. Kısa sürede Afyonkarahisarlıların beğenisini kazanan Gazete3, okuyucularından aldığı destek ile ilk günkü heyecan ve şevkle yoluna devam ediyor
Gazete 3 13 yaşında

PROF.DR. VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu
“Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması demokrasimizin işlerliği açısından basınımız hayati öneme sahiptir. Gazete 3, bu önemli vazifeyi yerine getirmek için büyük bir gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını yürütmektedir. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haberlere ulaşmasını sağlayan Gazete 3’ün sahip ve çalışanlarını gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Büyük Taarruz ’un 98. Sene-i Devriyesini kutladığımız bugünlerde Gazete 3’ünde kuruluş yıl dönümünü kutluyor, yayın hayatınızda üstün muvaffakiyetler diliyorum.
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK

Gökmen çiçek
Vali Gökmen Çiçek, Gazetemizin 13.kuruluş yıldönümünü kutladı. Vali Çiçek mesajında, “Gazetenizin kuruluşunun 13. yılına girmesi nedeniyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlar, yayın hayatınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

ALİ ÖZKAYA

Ali özkaya

Milletvekili Ali Özkaya, yayınladığı mesajında, “Afyonkarahisar’da doğru, ilkeli ve objektif haberlere gündem oluşturan “Gazete 3” 13. Kuruluş yıl dönümünü içten samimi dileklerimle kutlar, gazetenizin Afyonkarahisar’da daha çok yıllar hizmet vermesi temennisiyle şahsınızda çalışanlarınıza selam, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
İBRAHİM YURDUNUSEVEN

İbrahim yurdunuseven
“İlimizde yayın yapan Gazete 3’ün 13.kuruluş yıldönümünü kutluyor, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey başta olmak üzere tüm çalışanları tebrik ediyorum.”
BURCU KÖKSAL

Burcu köksal
“26 Ağustos 2008 tarihinde ilk defa Kocatepe’de dağıtılarak “Değişimin öncüsü” sloganıyla yayın hayatına başlayan ilimizin başarılı basın-yayın kuruluşlarından Gazete 3’ün 13. yayın yılına girmesi nedeniyle geçmişten bugüne kadar Gazete 3’e emeği geçen herkesi kutluyor, Gazete 3 ve kardeş kuruluşu Kanal 3’e yayın hayatında başarılar diliyorum.”
MEHMET TAYTAK

Mehmet taytak
“13 yıl önce ‘Değişimin öncüsü’ sloganıyla yayın hayatına başlayan Gazete 3 o günden bugüne kadar Afyonkarahisar’ın tanıtımında önemli bir rol üstlendi. Bugün cumhuriyetin kazanılmasının 98. yılı kutlanırken çifte mutluluk yaşayan Gazete 3, hiç kimsenin yayın organı olmadan, bağımsız ve tarafsız haberciliği ile sloganında olduğu değişimin öncüsü olmaya devam ediyor. Toplumun haber alma ihtiyacını en iyi şekilde yerine getiren Gazete 3 Mehmet Emin Güzbey’in Genel Yayın Yönetmenliğinde ilimizin bir markası haline gelmiştir. Gazete 3’ün 13. yayın yılına girmesi nedeniyle geçmişten bugüne kadar Gazete 3’te emeği geçen herkesi kutluyor, yayın hayatında başarılar diliyorum.”

MEHMET ZEYBEK

Mehmet zeybek
“26 Ağustos 2008 tarihinde yayın hayatına başlayan Gazete 3’ün 13.yayın hayatına girmesi nedeniyle tüm gazete çalışanlarınızı şahsınızda kutluyorum. 2008 yılından bugüne ilimizin sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olan, mesleki ciddiyet ve hizmet etkinliği içerisinde milli ve manevi değerlerimize bağlı başarılı yayıncılığını bundan böyle de sürdürmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutlar, Gazete 3 ile daha nice yıllara ulaşmanızı dilerim.”

HÜSEYİN SEZEN

Hüseyin sezen
“Şehrimizin genç ve dinamik gazetesi olma özelliğine sahip olan Gazete 3, kurulduğu günden bugüne ilkeli ve başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Bu vesileyle Gazete 3’ün kuruluşunun 13. yıl dönümünü kutluyorum. Gün geçtikçe büyüyen Gazete 3 büyüdükçe de hem kendine hem de şehrimize büyük katkılar sağlamaktadır. Dinamik, çalışkan ve başarılı yönetimi ve personeli ile sorumluluk bayrağını zirveye taşıyacaktır.”

MEHMET KOCACAN

Mehmet kocacan
“Değişimin Öncüsü olarak bundan 13 yıl önce Milli Taarruz’un başlangıcının yıldönümünde yayın hayatına başlayan Gazete 3, ilkesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. Afyonkarahisar yerel basınında pek çok konuda öncülük yaparak ilklere imza atmış ve halkın yararını gözeterek tutarlı yayınlarıyla her kesimin haklı beğenisini kazanan Gazete 3‘ün 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını kutlar, başarılarla dolu nice yıllar dilerim.”
ŞERİFE MÜNİRE BURCU

Şerife Münire Burcu
“Yayın hayatına başladığı 26 Ağustos 2008 yılından bu yana tarafsız, ilkeli duruşu, halkın ve haklının yanında olma ilkesinden ve basın etiğinden taviz vermeden okuyucularının gönlünde taht kuran Gazete 3’ün 13. yayın yılına girmesi nedeniyle başta şahsınız, yönetim kurulu üyeleriniz ve bu zamana kadar emeği geçen tüm çalışanlarınızı kutluyor; yayın hayatınızda başarılar diliyorum.”

AHMET KARAKOL

Ahmet Karakol
“26 Ağustos 2008 tarihinde anlamlı bir günde yayın hayatına başlayan Gazete 3 geride bıraktığı 13 yıllık sürede tarafsız, ilkeli ve kaliteli yayınlarıyla adından söz ettirdi. İlkeli haberciliği benimseyen Gazete 3’ün 13.yılını kutluyor, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser nezdinde tüm Gazete 3 ailesinin başarının devamını diliyorum.”

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.