Haftasonu altın fiyatları. 7 Mart Cumartesi çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?

7 Mart Cumartesi günü yani bugün piyasalar kapalı olduğu için altın fiyatları bir önceki günün kapanış değerleri üzerinden serbest piyasadan işlem görüyor. Altın fiyatları bugün ne kadar, kaç TL? Yatırımcılar ve gün içerisinde altın alışverişi yapacaklar bu sorunun cevabını merakla araştırıyor. Peki, 7 Mart Cumartesi yani bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte, 7 Mart güncel gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili son durum…

Gram altın fiyatları geçtiğimiz gün yukarı yönlü harekete geçti. 7 Mart Cumartesi günü yani bugün piyasalar kapalı olduğu için gram altın fiyatları bir önceki günün kapanış değerleri üzerinden serbest piyasadan işlem görüyor. Buna göre gram altın fiyatları 327 lira seviyesinden serbest piyasada işlem görüyor.

Çeyrek altın fiyatları da tıpkı gram altın gibi piyasalar kapalı olduğu için bir önceki günün rakamsal değerleri üzerinden serbest piyasada işlem görüyor. Bu rakamsal değerler göz önüne alındığında çeyrek altın bugün serbest piyasada 526 alış ve 528 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor. 

7 Mart Altın FiyatlarıGram altın: 328,70 Lira

Çeyrek altın: 531,55 LiraYarım altın: 1.062,50 Lira

Cumhuriyet altını: 2.186,00 Lira

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.