Haziran’a Yetişecek

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı iken şehrimize İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ali Temiz yoğun tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Yapımı yılan hikayesine dönen yeni Emniyet Müdürlüğü binası Haziran ayında hizmete açılacak.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ilimizde ki görevine hızlı başladı. Uzun yıllar Emniyet Genel Müdürlüğü’nde Trafik Eğitim ve Araştırma Daire Başkanlığı görevinde bulunan ve genel müdürlükte ki daire başkanlarıyla güzel dostlukları bulunan Emniyet Müdürü Ali Temiz yeni Emniyet Müdürlüğü binasını bitirmeye kararlı.

Gerekli Ödenek Tamam

33 milyon 600 bin TL’ye ihale edilen İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı 23 bin 500 metrekare alan üzerinde 11 bloktan oluşuyor. Geçen yıl içerisinde teslim edilmesi planlanan binayı yapan firma işi yarım bırakmış ve teslim gerçekleşmemişti. Ankara’da Genel Müdürlükte sağlam bağlantıları olan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz bina için gerekli ödenekleri çıkarttırdı ve binada çalışmalar hızlandı. Harhangi bir sıkıntı yaşanmaz ise yeni binaya Haziran ayı içerisinde geçilecek. Tefrişat konusunda da herhangi bir sıkıntı bulunmuyor.Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

  

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.