İbrahim Tatlıses O isimle barıştı!

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde gayrimenkulleriyle ilgili sorunlardan dolayı oğlu Ahmet Tatlı’dan “Beni tehdit ediyor” diyerek şikayetçi olmuştu.Tatlıses, arasının açıldığı oğluyla “Benim göz bebeğim” diyerek kameralar önünde sarılıp barıştı.

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde gayrimenkulleriyle ilgili sorunlardan dolayı oğlu Ahmet Tatlı'dan "Beni tehdit ediyor" diyerek şikayetçi olmuştu.Tatlıses, arasının açıldığı oğluyla "Benim göz bebeğim" diyerek kameralar önünde sarılıp barıştı.

İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki bir arsasını satacak olan oğlu Ahmet Tatlıses ile arsayı alacak kişiler arasında tartışma çıktı. Tatlıses ise “Oğlum beni tehdit ediyor” diyerek karakola şikayetçi olmuştu. Aradan geçen zaman sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının muhabiriyle röportaj yapan İbrahim Tatlıses, oğluyla barıştı. Oğlundan bahsederken gözyaşlarına hakim olmayan sanatçı “Ben o olayla ilgili bir şey söylemeyeceğim. Ahmet benim göz bebeğim o benim oğlumdur. İnsanın özüne inmezsen kulaktan duyma şeyler olur. Gözümüz gördü kulağımız duydu. O benim oğlumdur. Ahmet aslanın aslanıdır. Ben ne dersem onu program yapın” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.