İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Korkmaz hem denetledi hem de moral verdi

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz "Vatandaşlarımızın da maske, mesafe ve temizlik üçlüsüne dikkat etmesiyle beraber tekrar eski günlere dönmek istiyoruz" dedi.
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Korkmaz hem denetledi hem moral verdi

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, saha ziyaretleri kapsamında Emirdağ, Çay, Bolvadin, Dinar, Sandıklı ve Kızılören’e giderek buralardaki devlet hastanelerini ve sağlık kurumlarını ziyaret etti.

İl sağlık müdürü Uzm. Dr. Korkmaz'dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiSon günlerde tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de beklenenden fazla artışın olduğu koronavirüs vakalarının tekrar en az seviyeye indirilmesi için yoğun bir çalışmanın olduğu hastaneleri ziyaret edip hem sağlık çalışanlarına moral vermek istediklerini hem de sağlık hizmetinin en iyi kalitede gerçekleştirilmesi için yerinde tespit etmeyi önemsediklerini belirtti.

İl sağlık müdürü Uzm. Dr. Korkmaz'dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiSağlık Müdürü Korkmaz, “Vatandaşlarımızın da maske, mesafe ve temizlik üçlüsüne dikkat etmesiyle beraber tekrar eski günlere dönmek istiyoruz. Bu amaç için yoğun bir mesai ve özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza da bu vesileyle tekrar teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

İl sağlık müdürü Uzm. Dr. Korkmaz'dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti
Sağlık Bakanlığı Saha Koordinatörü Dr. Fatih Demirbaş’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde hastanelerin genel durumu ve salgından dolayı hastanede yatan hastaların tedavi süreçleri hakkında hastane yetkilileri tarafından bilgi verildi.İl sağlık müdürü Uzm. Dr. Korkmaz'dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiHenüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.