İYİ Parti Merkez İlçe’den “hayırlı olsun” ziyareti

İYİ Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İYİ Parti Merkez İlçe’den “hayırlı olsun” ziyareti

İYİ Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Sabri Koç, Şenol Taslak, Nazife Lafçı, Nuray Altuner Sayın, Neriman Sarı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı olarak göreve başlayan Emre Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Her zaman emrinizdeyiz

Şehit babalarının da yer aldığı ziyarette konuşan Merkez İlçe Başkanı Buğa, her zaman şehit aileleri ve gazilerin emrinde olduklarını belirterek, “Vatan ve bayrak uğuruna canını feda eden tüm şehitlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Kahraman şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz Türk Milleti’ne emanettir. Şehitlerimizin ve gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bu vesileyle geçmiş Gaziler Günü’nü tekrar tebrik ediyor, göreve yeni başlayan Emre Başkanımıza başarılar diliyorum.” dedi.
Dernek Başkanı Malül Gazi Emre Öztürk ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “24 Ağustos 2020 itibariyle dernek yönetimimizin oy birliği kararı ve genel merkezimizin tensipleri ile Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığına seçilmiş bulunuyorum. Allah bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.