İYİ Parti’ye toplu katılım

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle partiye 40 yeni üye katıldı.
İYİ Parti’ye toplu katılım

Bahçem Restorant Kır Bahçesi’nde düzenlenen törene 22. Dönem Milletvekili ve 31 Mart Yerel Seçimler’de Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, Belediye Meclis üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, disiplin kurulu üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yeni geçen üyelere rozet takma töreninde konuşma yapan Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş: “İlk kurulduğumuzda Kur’an okutmaya hoca bulamazken bugün geldiğimiz bu nokta bizleri çok sevindiriyor” dedi.

22. Dönem Milletvekili Dr. Mahmut Koçak ise, “Her geçen gün iyiler kervanına katılanların sayıları artmaktadır. Yerelden genele her yerde İYİ’ler göreve hazır bekliyor. İyilerin bu büyümesi durmaz artık” dedi.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, katılım töreninde yaptığı konuşmada: “16 Ağustos 2020 tarihinde aday olduğumuzda bir söz verdik, ilimizde iktidar partisi olacağız diye. Allah bizleri mahcup etmesin, her geçen gün büyüyen bir partinin il başkanlığı görevinde bulunuyorum. Gecemizi gündüze katarak bu hızlı yükselişimiz devem edecek inşallah” dedi.

Birçoğu başka siyasi partilerde bulunan ve istifa ederek İYİ Parti’ye geçen, pandemi nedeniyle kısıtlı olarak 40 üye adına 5 üyeye rozetleri takıldı. Rozet takma merasimini İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Filiz Kandemir, Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sevgi Ayar ve 22. Dönem Milletvekili Dr. Mahmut Koçak gerçekleştirdi.

İYİ Parti’ye toplu katılım3

İYİ Parti’ye toplu katılım4

İYİ Parti’ye toplu katılım1

İYİ Parti’ye toplu katılım2

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.