‘Kanal 3 önemli bir değer’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Taytak, Kanal3’ün önemli bir değer olduğunu söyleyerek, Afyonkarahisar’daki herkesin bu değere destek çıkılması gerektiğini belirtti
‘Kanal 3 önemli bir değer’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Yönetiminden Doğan Şimşek, Adnan Kahveci, Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı A.Timur Bayram, Megabirlik’i ziyaret etti. Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Türker ve Murat Bilgici, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey tarafından ağırlanan Taytak ve beraberindekiler Gazete3’ün 13.kuruluş yıldönümünü kutladı.

‘Kanal3 önemli bir değer’

“Gazete 3 anlamlı bir günde yayın hayatına başladı”

Gazete 3’ün 13 yıl önce 26 Ağustos’ta anlamlı bir günde kurulduğunu söyleyen Taytak, “Gazete3 o günden bugüne kadar Afyon’da doğru, dürüst habercilikle, herhangi bir siyasi düşünceyi savunmadan, birilerinin değil de her zaman Afyonkarahisarlıların yanında bir duruş sergilemektedir. Afyonkarahisar’daki gazetelerin aynı görüşle yayın hayatını sürdürdüklerini görüyoruz. Bazı gazeteler var ki şantajla, tehditle, asparagas haberlerle gündemi yönlendirmeye çalışıyorlar ama Afyonkarahisarımız öyle değil. Doğru yolu gösteren bir yayın anlayışına sahipler. Hiçbir siyasetçinin sizlerden şikayetçi olduğunu görmedim. Bu kapı herkese açık, istediğimiz zaman bizlere buranın fırsatlarını sunuyorsunuz. Toplumun tüm kesimleriyle ilgileniyorsunuz ve sıcak temaslarınız var. Bu sayede burada bir şeyi yakalamış olmanın değilde, bir şeyi yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz” dedi.

“Kanal 3 ilgiyle izleniyor”

Konuşmasında Kanal3’ten de övgüyle söz eden Taytak, “Kanal 3, ilimizde, bölgemizde ve yurt dışında ilgiyle izlenen bir kanal. Afyonkarahisar’daki iş adamlarının, belediye başkanlarının buraya destek olması gerekiyor. Bu sayede sesimiz daha gür çıksın. Biraz önce da anlattım bazıları şantajla bu işleri yürütmeye çalışıyorlar. Sizler öyle değilsiniz. Zaten buranın kuruluşunda Afyonkarahisar’a gönül vermiş iş adamlarının sermayeleri var. Başlarında da ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser var. Ben buranın önümüzdeki süreçte daha iyi durumda ve daha iyi yayınlar yapacağına inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Daha da güçleneceğiz ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Gazete3’ün ve Kanal 3’ün Afyonkarahisar’dan aldığı destekle yayın hayatına devam ettiğini belirterek, “Bizler hakkındaki sözlerinizden dolayı çok mutluyuz. Geçtiğimiz yıl sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’de sizlerin sayesinde burayı ziyaret etmişti. O zaman da büyük güç almıştık. Bizim yayın anlayışımız değişmedi, değişmeyecek. Daha da güçleneceğiz. Kanal sadece Afyonkarahisar’ın değil, bütün Türkiye’nin kanalı. Yönetim kurulumuzda tamamen destek veriyor. Onlara da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.