Kaymakam Doğanoğlu koronavirüs denetimi yaptı

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde her hafta kurulan halk pazarında koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen denetimi yapıldı.
Kaymakam Doğanoğlu koronavirüs denetimi yaptı

Pazarcı esnafını denetleyen heyet esnafın özellikle eldiven takma konusunda ve vatandaşın meyve sebzeleri seçememesi konusunda sık sık uyarılarda bulundu. Pazarcı esnafı da yapılan denetimlerden memnun olduğunu dile getirerek denetleyen heyete sıkıntılarını iletti.

Kaymakam Doğanoğlu koronavirüs denetimi yaptıİlçede bulunan esnaflarda pazar denetiminin ardından kapalı alanlarda sigara denetimi yapıldı. Denetlemeler de hiçbir sorun çıkmadığı gözlenirken İhsaniye esnafının kurallara riayet etmesi denetleme heyetini memnun etti.

Kaymakam Doğanoğlu koronavirüs denetimi yaptıİlçe Kaymakamı Semih Doğanoğlu denetimlerin ardından yaptığı açıklama, “Covid-19’la mücadelemizi daha da sık bir şekilde sürdüreceğiz. Bugün halk pazarını denetledik. Pazarcı esnafını ve vatandaşlara uyarılarda bulunduk. Buradaki denetlememizden sonra da esnaflarımızı denetleyeceğiz” dedi.

  Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.