Kim Milyoner Olmak İster’de Nefesler Tutuldu! İşte O Sorunun Cevabı

Ekranların reyting rekortmeni bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster, cumartesi akşamı yayınlanan bölümüyle seyircileri ekran başına kilitledi. Birbirinden farklı yarışmacıların yer aldığı Kim Milyoner Olmak İster'de, '20. yüzyılda çıkan ve klibi YouTube'da 1 milyar izlenmeyi geçen ilk şarkı hangisidir?' sorusu, yarışmacıya oldukça zor anlar yaşattı.

ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, 874. bölümüyle gündeme oturdu. Sevilen yarışma programının sunuculuğunu 2019 yılının ekim ayından bu yana Kenan İmirzalıoğlu üstleniyor. Toplam 12 sorunun bulunduğu Kim Milyoner Olmak İster’de, soruları doğru yanıtlayan kişi, 1 Milyon TL‘nin sahibi oluyor. Yarışmacılara, bu on iki soruyu yanıtlamaları için 4 joker hakkı sunulurken yarışmacıların 2 tane de barajı oluyor. Kim Milyoner Olmak İster’in 14 Mart cumartesi günü yayınlanan bölümü, stüdyodaki yarışmacılara ve ekranları başındaki milyonlara yine heyecan dolu anlar yaşattı. Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan ’20. yüzyılda çıkan ve klibi YouTube’da 1 milyar izlenmeyi geçen ilk şarkı hangisidir?’ sorusunun cevabı araştırılmaya başlandı. Günün en çok konuşulan ve merak edilen sorusunun cevabı haberimizin içinde…9 yıldır ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e ilgi büyük. Yarışma programı, cumartesi ve pazar günlerinde izleyicilerin kapısını çalıyor. Yarışma, yayınlandığı tarihten bu yana birçok ünlü isim tarafından sunuldu. İlk olarak Kenan Işık’ın sunuculuğuyla başlayan program, Işık’ın 2014 yılında beyin kanaması geçirmesi sebebiyle başka ünlü isimler ile yoluna devam etti. Işık’ın ardından başarılı oyuncu Selçuk Yöntem, yarışma programının 4. sezonunda sunuculuk yaptı. Üç yıl boyunca sunuculuk yapan Yöntem, programdan ayrıldıktan sonra sunucu koltuğuna yaklaşık iki buçuk yıl Murat Yıldırım oturdu. Daha sonra 2019 yılının ekim ayından bu yana Kenan İmirzalıoğlu, sunuculuğu üstlendi. Eski yarışmanın en büyük ödülü 500 bin TL’yi hiç kimse alamamıştı. Şimdiki 1 Milyon TL’lik ödülü ise Arda Ayten kazandı.

Ekranların fenomen yarışma programı, cumartesi akşamı yayınlanan 874. bölümünde yarışmacıya ter döktürdü. Yarışmacıya, ’20. yüzyılda çıkan ve klibi YouTube’da 1 milyar izlenmeyi geçen ilk şarkı hangisidir?’ sorusu soruldu. Yarışmanın bu bölümünde, soruların yanıtına karşılık 4 şıkta, şu şarkılar yer aldı:A-Billie Jean,

B-Bohemian Rhapsody,C-November Rain,

D-My Heart Will Go On.

Peki, haftada iki gün yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’in cumartesi akşamı yayınlanan bu bölümünde sorulan sorunun yanıtı ne? Merak edilen sorunun yanıtı, C şıkkı. Yani 20. yüzyılda çıkan ve klibi YouTube’da 1 milyar izlenmeyi geçen ilk şarkı November Rain.

 Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.