Kıymetli iş insanlarından Mehmet Alimoğlu koronavirüse yenik düştü

Milyonlarca insanın ölümüne sebep olan koronavirüs Türkiye'de can alamaya devam ediyor. Bir acı haber de Afyonkarahisar'ın önde gelen iş insanından geldi.
Kıymetli iş insanlarından Mehmet Alimoğlu koronavirüse yenik düştü

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs Türkiye’de etkisini sürdürüyor. İlk vakanın mart ayında görülmeye başlamıştı. İlk vakanın ardından sıkı tedbirler alınmasına rağmen tekrardan bir artışa geçti.

Ülke genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da vakalar hızla artmaya devam ederken acı haberlere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Bir acı haber de kıymetli iş insanından geldi.Afyon eşrafından merhum Hacıpaşa Abdullah Alimoğlu’nun oğlu, Alimoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜMMER Genel Başkanı İbrahim Alimoğlu’nun babası kıymetli iş insanlarından Hacı Mehmet Alimoğlu koronavirüse yenik düştü.

Alınan bilgilere göre Merhum Mehmet Alimoğlu’nun cenaze namazı bugün öğle namazını müteakip Paşa Camii’nde kılınacağı öğrenildi.Babasını kaybeden Alimoğlu Mermerin sahibi İbrahim Alimoğlu da koronavirüse yakalanmıştı. Alınan bilgilere göre tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.