Korel Termal Otel’den sevindiren açıklama!

Termal oteller için alınan geçici bir süreliğine kapama kararının kalkmasıyla birlikte oteller, birer birer açılmaya başladı. Afyonkarahisar’ın gözde termal otellerinden Korel Termal Otel'in ne zaman açılacağı merakla bekleniyordu. Korel Termal, bu konu hakkında açıklamada bulundu.
Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca insanın canına mal olan koronavirüs, sadece sağlık sistemini olumsuz etkilemekle kalmayıp ekonomik hayatı da güçleştirdi. Mart ayının başında Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının görülmesiyle birlikte tedbir kararları art arda geldi. Alınan tedbirlerden biri de Afyonkarahisar’daki termal otelleri etkiledi.Koronavirüs tedbirleri altında termal turizmin başkenti Afyonkarahisar’da mart ayının ortalarında yayınlanan genelge ile termal otellerin geçici bir süreliğine kapatılma kararı alınmıştı.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!

Korel Termal, konuya ilişkin: “Korel Termal Hotel olarak güvenli ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz bizim için önceliğimizdir. Tüm dünyanın etkilediği bu zor süreçte yanınızda olduğumuzu belirtmek ve iyi dileklerimizi paylaşmak isteriz. Sağlık Bakanlığı’nın belirlenmiş olduğu koruyucu önlemleri almak ve öneme sahiptir. Bu zor zamanların yakında sona ereceğine, sağlıklı güneşli günlere kavuşacağımıza ve eskisi gibi yine bir arada olacağımıza inanıyoruz ” ifadelerini kullanarak geçici süreliğine kapattıklarını açıklamıştı.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!Uzun bir aranın ardından alınan tedbirlerin etkisiyle koronavirüs vakaları azalmaya başlamış, alınan tedbirler ve yasaklar yavaş yavaş kalmaya başlamıştı. Mayıs ayının sonunda açıklanan normalleşme adımları ve genelge ile otellerin açılmasına karar verilmişti.

Zafer Bölgesi Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (ZAFTODER) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gümüşhan, Afyonkarahisar’daki termal otellerin Sağlıklı Turizm Belgesi’ni alarak 1 Temmuz’da hizmet vermeye başlamayı hedeflediğini bildirmişti.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!Termal oteller 132 kriterlik Sağlıklı Turizm Belgesi ile kapılarını yavaş yavaş vatandaşlara açmaya başladı.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!

Afyonkarahisar’ın önde gelen otellerinden Korel Termal Otel’den dört gözle beklenen haber geldi.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!

Korel Termal Otel, tüm hijyen tedbirlerini alarak 9 Kasım’da yeniden hizmete geçeceğinin müjdesini verdi.Korel Termal Otel'den sevindiren açıklama!Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.