Körfezli eski oyunculara şampiyonluk setleri ulaştırıldı

İzmit Belediyesi, Kocaelispor ile birlikte şampiyonluk yaşayarak kupa kaldırmış isimlere şampiyonluk seti gönderdi.
Eski değerler unutulmadı

Kocaelispor ile birlikte şampiyonluk yaşayarak kupa kaldırmış isimlere şampiyonluk seti gönderen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor’un eski futbolcularına manevi değeri yüksek hediyeleri ulaştırdı.

Kocaelispor’un 2002 yılında kazandığı Türkiye Kupası’nda pay sahibi olan Faruk Sarman İzmit Belediyesi tarafından yıllar sonra böylesi anlamlı bir şekilde hatırlanmanın çok değerli olduğunu belirtti.Kocaelispor ile 1991-1992 sezonunda şampiyonluk yaşayan Erol Usta ise hediyelerini Rize’de aldı. Rizespor alt yapısında görev yapan Usta, Kocaelispor ile birlikte yaşadığı yılları unutmasının mümkün olmadığını belirtti

İzmit Belediyesi tarafından hazırlanan şampiyonluk seti, 1991-1992 sezonunda rekorlar kırarak 1. Lig’e yükselen Kocaelispor’un o dönemki kadrosunda yer alan İzmitli futbolcu Sefer Yılmaz’a da ulaştırıldı. Eski Kocaelisporlu futbolcu, bir düğün için geldiği İzmit’te böyle bir sürpriz ile karşılaşınca bir hayli mutlu olduğunu söyledi.Kocaelispor’un 1997 yılında Federasyon Kupası kazanmasında büyük pay sahibi olan Toprak Kırtoğlu’na ise hediyeleri, yaşamını sürdürdüğü İzmir’de ulaştı. Kocaelispor’un kendisi için her zaman özel olduğunu belirten efsane sağ kanat oyuncusu, “Yıllar geçse de içimdeki Körfez aşkı devam ediyor. İzmit’te beni seven ve unutmayan herkese gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.