Koronavirüs 3 doktoru daha hayattan aldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelede sağlık çalışanlarının rolü oldukça büyük. Fedakarlıklarıyla göz dolduran sağlık çalışanları bu mücadelede canlarından olabiliyor. Edinilen bilgiye göre ölümcül virüsten dolayı 3 doktor daha hayatını kaybetti.
Koronavirüs 3 doktoru daha hayattan aldı

Ölümcül koronavirüs salgınına karşı Türkiye’de alınan önlemler sıklaştırılıyor. Ancak yapılan tüm uyarı ve önlemler dikkatsizlik ve umursamazlık nedeniyle sonuçsuz kalıyor. Bu durumdan ise en çok sağlık çalışanları etkileniyor. Türk Tabipleri Birliği (TTB) de yapılan tüm müdahalelere rağmen üç sağlık çalışanının daha koronavirüs sebebiyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Edinilen bilgiye göre Türk Tabipleri Birliği (TTB), özel bir hastanenin başhekim yardımcısı Dahiliye Uzm. Dr. Engin Türkmen, Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çalışan Dr. Hasan Tepeçınar ve Eskişehir’de özel bir hastanede diş hekimliği yapan Dr. Burhan Yürütücü’nün koronavirüsten yaşamını yitirdiğini açıkladı.TTB, yaptığı paylaşımlarda, hayatını kaybedenlerin, “Ailesine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs 3 doktoru daha hayattan aldı

Henüz yorum yapılmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.